Praktický lékař - Vřesová

MUDr. Štěpánka Bočková - lékařka


Alena Heroldová - sestra

Vystudovala obor všeobecná zdravotní  sestra v Chebu. Nástupní praxi absolvovala v nemocnici v Sokolově na několika různých odděleních. Získala osvědčení o výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu.

Pracovala na závodních i obvodních střediscích. Několik let pracovala na zubních střediscích, ale ráda se vrátila k práci na závodě, jde o přímý pracovní kontakt s lidmi, a to je to co ji uspokojuje.

 


 

Nabízíme

Naše ordinace vám nabízí zajištění komplexní zdravotní péče – včetně navazujících specializovaných vyšetření v partnerských nemocnicích.

Rozsah poskytovaných služeb praktického lékaře je široký a je vázán odborností všeobecného praktického lékařství.

Naše zdravotnické zařízení poskytuje služby v hlavních oblastech:

SLUŽBY PRIMÁRNÍ PÉČE VŠEOBECNÝM PRAKTICKÝM LÉKAŘEM:

Cílené odhalování – diagnostika nejrůznějších onemocnění a poruch zdraví a co možná nejúčinnější léčba, dále úkony spojené s rozhodnutím a vystavením dočasné pracovní neschopnosti, vedení dlouhotrvající pracovní neschopnosti a řízení pro invalidní důchod ve spolupráci s okresní zprávou sociálního zabezpečení a důležitou součástí náplně práce PL je preventivní péče - provádění pravidelných preventivních prohlídek jinak zdravých klientů, které často odhalují skrytá zdravotní rizika, nebo i onemocnění.

ADMINISTRATIVNÍ ČINNOST LÉKAŘE:

Různé další administrativní výkony vázané na odbornost praktického lékaře – např. potvrzení na řidičský průkaz, zbrojní pas, hygienický průkaz, činnosti pro komerční pojišťovny, zprávy o úrazech, výpisy pro lázeňskou léčbu apod.

Ordinační hodiny

pondělí        8:00 - 13:00
úterý administrace
středa neordinuje se
čtvrtek 8:00 - 13:00
pátek (nem. Sokolov) Nemocnice Sokolov

Kontakty

Adresa

Vřesová 29

Telefon 

+420 352 466 323

Email

vresova@nemosambulance.cz

Mapa

Zvětšit mapu

Kudy k nám

Autem

- směrem ze Sokolova – po silnici č. 210 11 km, poté pokračovat 5 km po silnici č. 2222 a zde příjezd do cíle po pravé straně – parkoviště.

- směrem od Prahy a Karlových Varů – sjezd ze silnice č. 6 na výjezdu Chodov/ nákupní zóna, zde odbočit doprava silnici č. 222 a pokračovat 7 km poté pokračovat po Karlovarská na silnici č. 209, po 200 m sjet z kruhového objezdu na 1. Výjezdu směr Roosweltova, po této silnici č. 222 pokračovat 4,5 km, poté příjezd do cíle na levé straně.

Autobusem

ze Sokolova linkou č. 481610. Autobusem z Karlových Varů linkou 421703.

 


Nahoru Zpět Tisk
Nemos Ostrov vlajka Nemos Sokolov vlajka Nemos Ambulance vlajka
Copyright © 2018 NEMOS NET