NEMOS AMBULANCE

NEMOS AMBULANCE jsou vyhledávaným ambulantním zařízením, poskytující komplexní, kvalitní a specializovanou péči v příjemném prostředí.

Jsme společnost založená v roce 2010 se stabilní sítí ordinací všeobecných praktických lékařů a ambulantních specialistů. Garantujeme komplexnost péče v tomto segmentu zdravotnictví.

Základním zaměřením naší společnosti je všeobecné praktické lékařství s návazností na specializované ambulance, kterými jsou: oftalmologie, stomatologie, rehabilitace, fyziatrie, gynekologie, interna, endokrinologie, diabetologie, psychiatrieslužby pracovního lékařství.

Nadstandardní službou naší společnosti je věrnostní program zdravotní péče.“

Snažíme se investicemi v oblasti obnovy interiérů a technického vybavení posunout naše jednotlivé ordinace na výbornou úroveň. A to jak v oblasti klientského přístupu (zajištění maximálního komfortu pobytu každého klienta v zařízení), tak v oblasti přístrojového vybavení a také v obsazení jednotlivých pozic špičkovými zdravotnickými odborníky.

Ve všech ordinacích zajišťujeme stejnou moderní péči, vycházíme ze stejné koncepce a stejných léčebných postupů, které plynou z doporučených postupů, stanovených odbornými společnostmi.

Ve všech našich ordinacích je jednotná administrativa, používáme stejné postupy při vykazování zdravotní péče, máme jednotný ceník na nehrazené služby.

Celá naše společnost a naši lékaři mají pevné zázemí ve spolupracujících nemocnicích v Ostrově a v Sokolově. V těchto nemocnicích pro klienty zajišťujeme včasné termíny odborného vyšetření, plánovaných operací a hospitalizace. 


Nahoru Zpět Tisk
Nemos Ostrov vlajka Nemos Sokolov vlajka Nemos Ambulance vlajka
Copyright © 2020 NEMOS NET